All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 14.04.2020 Yeni stil ikonu: Anya Taylor Joy Recep Duman

Kırmızı halının yükselen yıldızı.

Zendaya, Arianna Grande gibi isimleri bir Disney yıldızından stil ikonunu çeviren, Céline Dion'un ses getiren gardırobuna imza atan Law Roach kendisine 'imaj mimarı' diyor. Haklı da! Birlikte çalıştığı yıldızların katıldıkları her davette ve günlük hayatlarında her daim muhteşem görünmelerini sağlayan stil danışmanı şu sıralar portfolyosunu genişletiyor. En yeni müşteri ise genç oyuncu Anya Taylor Joy. 

Jane Austen'ın ses getiren romanı Emma'nın yeni beyaz perde uyarlamasında rol alan Anya filmin tanıtım turnesinde kıyafet seçimleriyle damgasını vurdu. Özellikle Audrey Hepburn'un My Fair Lady'deki Cecil Beaton imzalı balo elbisesini andıran Bob Mackie imzalı gala kıyafeti özellikle büyük ses getirdi. Anya'nın gardırobu Halpern, Miu Miu gibi markalardan oluşuyor. Kırmızı halı dünyasına iddialı bir giriş yapan genç yıldızın yükselişine hazırlıklı olun. 

Galeri Daha fazlasını göster
AnyaTaylorJoy
Benzer İçerikler
Ünlüler Yeni stil ikonu: Anya Taylor Joy Kırmızı halının yükselen yıldızı.
14.04.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Damla Sönmez ALL Temmuz-Ağustos sayısında! Yaş aldıkça üstüne koyarak ilerleyen, her deneyimin kıymetini bilen, akışta kalmayı başaran... Kısa bir süre sonra Saygı dizisiyle ekranlara geri dönecek olan Damla Sönmez ’in kapağında yer aldığı ALL Temmuz-Ağustos sayısı bayilerde ve dijital mecralarda...
05.07.2021
Ünlüler Kendi yolunda; Başak Gümülcinelioğlu Sen Çal Kapımı dizisinde Pırıl karakterini canlandıran Başak Gümülcinelioğlu, hayat yolunda genç yaşta aldığı kararlar ile çıktığı kendini bulma yolculuğuna bizleri davet ediyor.
30.06.2021
Ünlüler İyi bir anne: Pelin Akil Annelik duygusunu en iyi şekilde kızlarına yansıtmayı başaran Pelin Akil ile bir araya gelerek keyifli bir röportaj gerçekleştiriyoruz. Siz de katılmak ister misiniz?
28.06.2021