All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 15.09.2020 Emma Roberts'a tebrik yağıyor Merve Girgin

Emma Roberts söylentilere son veren paylaşımı ile tebriklerin odağında.

Emma Robers bu sıralar çok tatlı bir heyecan içinde. Kendisi anne olmak için gün sayıyor. Oyuncu, geçen yıl mart ayından beri Tron: Legacy  ve Pan filmlerinden tanıdığımız oyuncu Garrett Hedlund ile birlikte. Yaz başından beri hamilelik söylentileri çıkmış olsa da haberleri kendileri hiç onaylamadı. Fakat paylaşımları ile haberleri doğruladılar. Emma Roberts sosyal medya hesabından bir erkek çocuk beklediklerini duyuran bir paylaşımda bulundu. İkilinin de ilk çocukları olacak. Beyaz straplez elbisesi ve uzun sarı saçları ile çok mutlu görünen Roberts, “ben ve en sevdiğim iki erkek” diyerek paylaştı. Halası Julia Roberts’da “sizi seviyorum” diyerek yeğenini kutladı. Lea Michele, Kristen Chenoweth, Busy Philipps, Jamie Spears, Sarah Paulson, Rumer Willis ve pek çok ünlü isim çifti tebrik etti.  

Emma Roberts
Garret Hedlund
Benzer İçerikler
Lifestyle Emma geri dönüyor Cruella filmi için geri sayım başlıyor. Emma Stone ile taçlanan film, sinema tutkunlarının radarına takılıyor.
22.02.2021
Ünlüler Emma Roberts'a tebrik yağıyor Emma Roberts söylentilere son veren paylaşımı ile tebriklerin odağında.
15.09.2020
Ünlüler Emma Roberts’tan beklenmedik haber Bir süredir Garrett Hedlund ile birlikte olan Roberts’ın bir bebek beklediği ortaya çıktı.
26.06.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Damla Sönmez ALL Temmuz-Ağustos sayısında! Yaş aldıkça üstüne koyarak ilerleyen, her deneyimin kıymetini bilen, akışta kalmayı başaran... Kısa bir süre sonra Saygı dizisiyle ekranlara geri dönecek olan Damla Sönmez ’in kapağında yer aldığı ALL Temmuz-Ağustos sayısı bayilerde ve dijital mecralarda...
05.07.2021
Ünlüler Kendi yolunda; Başak Gümülcinelioğlu Sen Çal Kapımı dizisinde Pırıl karakterini canlandıran Başak Gümülcinelioğlu, hayat yolunda genç yaşta aldığı kararlar ile çıktığı kendini bulma yolculuğuna bizleri davet ediyor.
30.06.2021
Ünlüler İyi bir anne: Pelin Akil Annelik duygusunu en iyi şekilde kızlarına yansıtmayı başaran Pelin Akil ile bir araya gelerek keyifli bir röportaj gerçekleştiriyoruz. Siz de katılmak ister misiniz?
28.06.2021