All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 26.02.2021 Prada ve adidas yeniden Yunus Başaran

Giyim sektörünün iki önemli isminden yeni bir haber var.

Geçtiğimiz Aralık ayında Prada ve adidas evliliğinde yeni bir perde açılmış, Hali hazırda bu işbirliği haberi moda dünyasını heyecanlandırmış iken yeni model haberi heyecanımızı körükledi. Aralık ayında Luna Rossa 21 sneaker modeli hayata geçmişti. Bu evliliğin uzun soluklu olacağını tahmin ettiğimiz gibi ikiliden aynı modelin yeni rengi geldi. 

Instagram’da @koala_hsh olarak bilinen bir hesabın yaptığı sızıntıya göre, tamamen monokrom görüntüsüyle ve petrol yeşili olarak gelen sneaker modeli yıl içinde lanse edilecek. Model üzerinde adidas imzası olan 3 çizgi ve topukta konumlanmış Prada’nın kırmızı logosu göze çarpıyor. Yarı saydam görünüme sahip yeni model, geri dönüştürülmüş PRIMEGREEN adındaki materyalden imal edilmiş. 

Oldukça minimal bir tasarıma sahip olan model, önceki modellerin sahip olduğu satış rakamlarına ulaşır ım merak etmekteyiz. 

adidas
Prada
Luna Rossa
PrimeGreen
Benzer İçerikler
Moda Prada 2022 İlkbahar-Yaz 2022 İlkbahar-Yaz koleksiyonuyla bizleri podyumdan sıcak yaz günlerinin ılık esintili sahillerine taşıyan Prada, moda dünyasındaki tahtını kaptırmamaya kararlı!
21.06.2021
Moda Prada x Hunter Schafer İlk kez 2007 yılında piyasaya çıkan Prada’nın Galleria çantası yepyeni bir bakışla yeniden karşımızda.
11.05.2021
Moda adidas ve Lego'dan yeni koleksiyon! Dünyaca ünlü iki markanın kendilerine özgü tasarımları, işbirliği ile adidas’ın ikonik siluetlerine yansıyor.
10.05.2021
Son Eklenenler
Moda Yaz aylarının favorisi Siz de günlük hayatın yoğun koşuşturmacasında giydiğiniz şık denimler ile fark yaratanlardan mısınız? Cevabınız evet ise okumaya devam edin!
02.08.2021
Moda Yaz ruhunu yakalamaya hazırlanın! ‘Under The Palm Tree’ ile yazın enerjisini yakalayın!
02.08.2021
Moda Alexander McQueen 2021-22 Sonbahar-Kış Sokak duvarlarından gardıroplara uzanan eşsiz moda yolculuğuna hazırlanın!
28.07.2021