All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 12.04.2021 Moda Haftası başlıyor Salih Devrim

Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.

Uzun bir zamandır değişimin yankılarından bahsediyoruz. Yaşadığımız farklı dönemler her sektörü olduğu gibi moda sektörünü de etkisi altına alıyor. Bu etkinin en belirgin örneklerini ise moda haftalarında deneyimliyoruz. Her sezon büyük bir merakla beklediğimiz moda haftaları artık dijital platformlarda moda tutkunlarıyla buluşuyor. Biz de bu yenilikleri yakından takip etmek için gözümüzü Fashion Week Istanbul’a çeviriyoruz.

Modanın görsel sanatla buluştuğu 30 kısa filmle karşımıza çıkmaya hazırlanan Fashion Week Istanbul heyecanı yarın başlıyor. Yayınlanan teaser videosuyla heyecanı daha da artıran; #istanbulpiecedtogether mottosu ile İstanbul’un kültürel mozaiğini tüm dünyaya tanıtacak olan moda haftası, 16 Nisan Cuma günü sona erecek. Öyleyse aşağıdaki videoya göz atarak yeni ipuçları edinelim.

 

Fashion Week Istanbul
moda haftası
Benzer İçerikler
Moda İkinci heyecan Modaseverlerin sıkı takipçisi olduğu Fashion Week İstanbul’un önümüzdeki dönem tarihleri belli oldu.
06.05.2021
Moda Fashion Week Istanbul: 4. günün özeti Son güne kısa bir bakış...
17.04.2021
Moda Fashion Week Istanbul: 3. günün özeti Kaldığımız yerden devam ediyoruz. Fashion Week Istanbul'un üçüncü günü de moda tutkunlarını etkilemeyi başarıyor.
15.04.2021
Son Eklenenler
Moda Yaz aylarının favorisi Siz de günlük hayatın yoğun koşuşturmacasında giydiğiniz şık denimler ile fark yaratanlardan mısınız? Cevabınız evet ise okumaya devam edin!
02.08.2021
Moda Yaz ruhunu yakalamaya hazırlanın! ‘Under The Palm Tree’ ile yazın enerjisini yakalayın!
02.08.2021
Moda Alexander McQueen 2021-22 Sonbahar-Kış Sokak duvarlarından gardıroplara uzanan eşsiz moda yolculuğuna hazırlanın!
28.07.2021