All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 29.03.2021 Louis Vuitton’dan yaz desenleri Dilara Alkan

Taze, yazlık ve yeni desenleriyle Louis Vuitton giyimden aksesuara birçok ürünün bulunduğu koleksiyonunu çıkardı.

Louis Vuitton, Nicolas Ghesquière tarafından tasarlanan yaz kadın giyim kapsülünü piyasaya sürdü. Koleksiyon taze ve canlı enerjisiyle yaza hazırlayan detaylara sahip. İlkbaharda hazırladığı çantaların ardından şuan ki seride de giyim ürünlerinin yanı sıra rüya gibi deri ürünler ve aksesuarlar da bulunuyor.

Koleksiyonda yer alan el çantalarında monogram desenlerinde bir gradyan teması hakim. Mercan turuncusu, gök mavisi ve pastel pembe gibi yazlık tonlar markanın Papillon BB ve Néo Noé'den On the go ve Marshmallow'a kadar uzanan temel ürünlerine de sıçradı.

Cüzdanlar ise yaza uygun olarak çiçek ve yaprak şeklinde tropik deri takılarla süslenmiş bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Giysilere gelince, yine monogram baskılı tulumlar, ekose gömlekler, elbiseler ve şortlar koleksiyonda yerini alıyor. Özellikle Damier ekose elbise, ceket, mayo ve bodysuit'ler oldukça şık görünüyor.

Louis Vuitton’un 2021 Yaz kadın giyim kapsülü artık tüm mağazalarda mevcut.

louis vuitton
Benzer İçerikler
Moda Louis Vuitton’un Bodrum durağı Bodrum’da yıldızlar geçidi dediğimiz zaman bunu ünlü isimler olarak algılıyorsanız kısmen doğru. Moda dünyasının en önemli oyuncuları bu yaz Bodrum’u mesken tutuyor. Onlardan birisi ise Yalıkavak Marina’da henüz açılan Louis Vuitton mağazası.
18.07.2021
ALL Men Amen Break filmiyle Louis Vuitton Louis Vuitton 2022 İlkbahar-Yaz erkek koleksiyonu, birçok güçlü isim ile birlikte Amen Break filmiyle sunuldu.
25.06.2021
Moda Sürdürülebilir ve şık Sürdürülebilir bir dünya için hepimizin dikkat etmesi gereken bu dönemde, büyük bir alkışı hak eden hareket Louis Vuitton’dan!
22.06.2021
Son Eklenenler
Moda Yaz aylarının favorisi Siz de günlük hayatın yoğun koşuşturmacasında giydiğiniz şık denimler ile fark yaratanlardan mısınız? Cevabınız evet ise okumaya devam edin!
02.08.2021
Moda Yaz ruhunu yakalamaya hazırlanın! ‘Under The Palm Tree’ ile yazın enerjisini yakalayın!
02.08.2021
Moda Alexander McQueen 2021-22 Sonbahar-Kış Sokak duvarlarından gardıroplara uzanan eşsiz moda yolculuğuna hazırlanın!
28.07.2021