All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 23.02.2021 Louis Vuitton ve UNICEF işbirliği Merve Girgin

Louis Vuitton ve UNICEF güçlerini önemli bir amaç için birleştiriyor.

Louis Vuitton, sosyal sorumluluk projelerine olan duyarlılığını yeni kampanyası ile gözler önüne seriyor. Daha iyi bir dünya için bir araya gelen Louis Vuitton ve UNICEF, #MakePromise kampanyası ile farkındalık yaratmaya devam ediyor.  Mavi, pembe, yeşil ve siyah renklerde gelen Silver Lockit adındaki bileklikler daha bir gelecek için sahiplerini arıyor. Bilekliklerin ip kısmı organik pamuktan yapılırken kilit kısmı geri dönüştürülmüş gümüşten üretiliyor. Kilidin üzerindeki mini LV logosu da gözden kaçmıyor elbette. Yine organik pamuktan yapılan oyuncak ayılar ise LV logosunu ve monogam LV çiçeklerini taşıyor.  

louis-vuitton
Benzer İçerikler
Moda Louis Vuitton’un Bodrum durağı Bodrum’da yıldızlar geçidi dediğimiz zaman bunu ünlü isimler olarak algılıyorsanız kısmen doğru. Moda dünyasının en önemli oyuncuları bu yaz Bodrum’u mesken tutuyor. Onlardan birisi ise Yalıkavak Marina’da henüz açılan Louis Vuitton mağazası.
18.07.2021
ALL Men Amen Break filmiyle Louis Vuitton Louis Vuitton 2022 İlkbahar-Yaz erkek koleksiyonu, birçok güçlü isim ile birlikte Amen Break filmiyle sunuldu.
25.06.2021
Moda Sürdürülebilir ve şık Sürdürülebilir bir dünya için hepimizin dikkat etmesi gereken bu dönemde, büyük bir alkışı hak eden hareket Louis Vuitton’dan!
22.06.2021
Son Eklenenler
Moda Yaz aylarının favorisi Siz de günlük hayatın yoğun koşuşturmacasında giydiğiniz şık denimler ile fark yaratanlardan mısınız? Cevabınız evet ise okumaya devam edin!
02.08.2021
Moda Yaz ruhunu yakalamaya hazırlanın! ‘Under The Palm Tree’ ile yazın enerjisini yakalayın!
02.08.2021
Moda Alexander McQueen 2021-22 Sonbahar-Kış Sokak duvarlarından gardıroplara uzanan eşsiz moda yolculuğuna hazırlanın!
28.07.2021