All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 14.01.2021 Billie Eilish'in kitabı çıkıyor. Merve Girgin

Genç yıldız, kendi adını taşıyan bir kitap çıkarmaya hazırlanıyor.

2020 yılının belki de en çok konuşulan isimlerinden Billie Eilish, geçtiğimiz günlerde fotoğraflardan oluşan bir kitap yayınlayacağını duyurdu. Kitabın yanı sıra bir de sesli kitap sunulması bekleniyor. Çocukluğundan günümüze kadar tüm anılarını saklayan yıldız, daha önce iç görülmemiş yüzlerce fotoğrafının bu kitapta yer alacağını belirtti. Kitap, Mayıs ayında ilk olarak Amerika ve İngiltere’de satışa sunulacak.  

2019 yılında çıkardığı "When we all fall asleep, where do we go?" adlı albümü ile hayatımıza giren Eilish, kitapta kullanacağı resimler için aile albümlerini ve tüm arşivleri saatlerce hatta aylarda taradığını belirtiyor. Ayrıca, Eilish’in önümüzdeki ay Apple TV+’de The World’s a Little Blurry adlı bir belgeseli de yayınlanacak.  

billie-eilish
Benzer İçerikler
Lifestyle Billie Eilish'den yeni şarkı 19 yaşında olmasına rağmen müzik dünyasında adından sıkça söz ettiren Billie Eilish, yeni single’ını yayınladı.
03.05.2021
Lifestyle Eilish'in belgeseli geliyor Billie Eilish, hayatını ve müzik kariyerini konu alan belgeselini paylaşmaya hazırlanıyıor.
04.02.2021
Lifestyle Billie Eilish'in kitabı çıkıyor. Genç yıldız, kendi adını taşıyan bir kitap çıkarmaya hazırlanıyor.
14.01.2021
Son Eklenenler
Lifestyle Yıldızı parlayanlar: Güneş Apple Music, Yıldızı Parlayanlar programı ile yükselen yetenekleri gün yüzüne çıkarıyor.
02.08.2021
Lifestyle 2021 IPPAWARDS kazananları Her yıl düzenlenen iPhone Fotoğraf Ödülleri’nin bu yıl kazananları karşınızda!
29.07.2021
Lifestyle Into The Night’a yeni bir aktör! Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri çeken Into The Night dizisinin yeni sezonunda karşımıza Kıvanç Tatlıtuğ çıkacak!
29.07.2021