All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 02.12.2020 Tommy Jeans ikonları Salih Devrim

Tommy Jeans koleksiyonu ile dış giyimde ikonlar yaratan Hilfiger, modern silüetlerle karşımıza çıkıyor.

Soğuk havalarla birlikte tercih edeceğimiz kıyafetler hem sağlığımız için hem de konforumuz için oldukça önemli bir rol oynuyor. Bu rolü başarıyla üstlenen Tommy Hilfiger, Sonbahar 2020 Tommy Jeans koleksiyonu ile sıcaklığı ve konforu bir araya getiriyor. Modern siluetleri güncelleyip işlevsel detaylarla bir araya getiren Hilfiger, dış giyim ikonlarını sonbahar ve kış ayları için sunuyor.

Koleksiyonun öne çıkmasını sağlayan işleme logo detaylı kaz tüyü parka, kış aylarında gardırobunuzun vazgeçilmez parçası olmaya aday oluyor. Takviyeli yapılar ve kalın örgülerle ile göz alıcı bir stil sunan koleksiyon, oversize bedenler ile konforun çıtasını yükseltmeyi başarıyor. Logoların yanı sıra Tommy Jeans markalı şeritlerin de eğlenceli şekillerde yerleştirilmesi, yaratıcı marka uygulamalarına yeni bir yorum katıyor.

Tommy Hilfiger
Tommy-Jeans
Benzer İçerikler
Moda Çevreye duyarlı olurken şık ol; Colin’s Ecologic Jeans koleksiyonu size pek çok şey sunuyor. Nasıl mı?
28.07.2021
Moda Sürdürülebilir denimler Tommy Hilfiger, sürdürülebilirlik anlayışını Jean koleksiyonunda da devam ettiriyor. Aynı zamanda yenilikçi bir teknik ile geri dönüştürülmüş ürünlerin önemini vurguluyor.
23.02.2021
ALL Men Tommy Jeans ikonları Tommy Jeans koleksiyonu ile dış giyimde ikonlar yaratan Hilfiger, modern silüetlerle karşımıza çıkıyor.
02.12.2020
Son Eklenenler
ALL Men Bir adım da erkekler için Intimissimi Uomo, farkı markalar arayışına girdiğimiz bu dönemde Türkiye’deki yeni mağazasıyla moda tutkunlarına yeni bir alternatif oluşturuyor.
29.06.2021
ALL Men Amen Break filmiyle Louis Vuitton Louis Vuitton 2022 İlkbahar-Yaz erkek koleksiyonu, birçok güçlü isim ile birlikte Amen Break filmiyle sunuldu.
25.06.2021
ALL Men Canlı: Dior 2022 İlkbahar-Yaz erkek Erkek defileleri tüm hızıyla gerçekleşemeye devam ediyor.
25.06.2021