All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 25.05.2021 Beymen'in doğa ile bağı Salih Devrim

Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.

Yaz aylarının etkisi stillerimize de yansıyor. Markalar oluşturdukları yeni koleksiyonlar ile doğanın gücünü tasarımlarıyla buluşturuyor. Casual giyimi, doğanın yalınlığı ile yeniden yorumlayan Beymen Club ise 2021 İlkbahar-Yaz Erkek koleksiyonuyla dinamik bir tarzı, farklı doku ve renklerle bir araya getiriyor. Yazın gelişini müjdeleyen marin temalı tasarımlar, beyaz ve lacivert birlikteliğinin yanı sıra batik desenler ile zenginleşiyor. Mavi ve nar çiçeği tonlarının hakim olduğu teknik baskılı tişörtler, çizgili trikolar ve keten gömlekler Beymen Club erkeğinin yaz gardırobunun demirbaşlarını oluşturuyor.

Birbiriyle kolayca tamamlanabilen tasarımlarla özgür bir yaz müjdeleyen Beymen Club 2021 İlkbahar-Yaz koleksiyonu, Beymen Club mağazalarında ve www.beymenclub.com adresinde sizleri bekliyor.

Beymen
2021 İlkbahar-Yaz Erkek koleksiyonu
Benzer İçerikler
ALL Men Amen Break filmiyle Louis Vuitton Louis Vuitton 2022 İlkbahar-Yaz erkek koleksiyonu, birçok güçlü isim ile birlikte Amen Break filmiyle sunuldu.
25.06.2021
Moda Yaz mevsiminin favorileri Eğlenceli yaz görünümlerinizi Beymen Club ile tamamlamaya hazırlanın!
26.05.2021
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
Son Eklenenler
ALL Men Bir adım da erkekler için Intimissimi Uomo, farkı markalar arayışına girdiğimiz bu dönemde Türkiye’deki yeni mağazasıyla moda tutkunlarına yeni bir alternatif oluşturuyor.
29.06.2021
ALL Men Amen Break filmiyle Louis Vuitton Louis Vuitton 2022 İlkbahar-Yaz erkek koleksiyonu, birçok güçlü isim ile birlikte Amen Break filmiyle sunuldu.
25.06.2021
ALL Men Canlı: Dior 2022 İlkbahar-Yaz erkek Erkek defileleri tüm hızıyla gerçekleşemeye devam ediyor.
25.06.2021