Yılbaşı Gecesi için Kalıcı 10 Kırmızı Ruj

2019’a girmemize sayılı günler kala yılbaşı gecesi makyajınızı kırmızı bir rujla tamamlamak isteyenlere 10 kalıcı ruj önerimiz var.

Yılbaşı Gecesi için Kalıcı 10 Kırmızı Ruj
Yayın Tarihi: 28.12.2018 12:30:00
Acısıyla tatlısıyla 2018’i geride bırakmaya hazırlanıyoruz. Kimimizin evde kimimizin dışarıda kutlayarak karşılayacağı yeni yıl için ışıltılı parti elbiselerimiz hazır, peki ya makyaj? Buğulu, glitter süslemeli göz makyajları birer alternatif. Klasikten şaşmamak isteyenlerin ise eline ilk gidecek şey kırmızı ruj olacak. Tüm gece boyu dudağınızda kalıcı, kurumayacak, çok az tazeleme isteyen rujlar tercih etmeniz sizin için bir artı. Altına uygulayacağınız rujunuzla aynı tondaki dudak kalemiyle hem dudak çerçevenizi belirginleştirebilir hem de rujunuzun gece boyu kalıcılığını sağlayacaksınız. Yılbaşı gecesi kullanabileceğiniz kırmızı rujları sizin için seçtik.
 


FOTO GALERİ


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X