Yeni Sezonun Trend Filtresi Hangisi?

Kirakira’nın yakın arkadaşı payetler ve kristaller, sonbahar-kış sezonunun trendi!

Yeni Sezonun Trend Filtresi Hangisi?
Yayın Tarihi: 27.08.2018 14:39:00

2018-2019 Sonbahar-Kış sezonuna ilişkin haberler radarımıza takılmaya devam ediyor. Payetlerle ve krsitallerle bezenmiş ışıltılı kıyafetler de kesinlikle onlardan biri. Dünyaca ünlü moda evlerinin yeni sezon koleksiyonlarını incelediğimizde gözümüze çarpan detaylar, her zamankinden daha parlak bir döneme giriş yaptığımızın habercisi oluyor. Böylelikle 2018 yılında hızlı bir çıkış yakalayan ve popülaritesi bir anda tüm dünyaya yayılan Kirakira filtresine de gün doğuyor. Zira yeni trend, en havalı Instagram postları için Kirakira’ya olan eğilimin artacağına dair sinyaller de veriyor.

Birkaç ay sonra kendimizi bu ışıltının içerisinde bulacağız ancak gelin Gucci ve Dolce Gabbana gibi ikonik markaların 2018-2019 Sonbahar-Kış koleksiyonlarında bulunan en parlak tasarımlarına hep birlikte göz atalım.


 FOTO GALERİ


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X