Yeni Nesil iPad’lerin Açıklanacağı Tarih

Dünyanın en büyük teknoloji markası apple, yıl içinde bir kaç ana ve bolca ara etkinlikler yapıyor. Bu etkinlerden birinde yeni iPad’ler açıklanacak. İşte o tarih..

Yeni Nesil iPad’lerin Açıklanacağı Tarih
Yayın Tarihi: 19.10.2018 11:26:00

Yazılımsal yenilikleri anlattığı etkinlerini yaz başında yapan Apple, yeni cihazlarını yaz sonunda tanıtıyor. iPhone Xs, Xs Max ve de renkli cihazları Xr’ı, Apple Watch Series 4’ü tanıma şansına eriştiğimiz bu son etkinlikten sonra iPad için yapılacak yenilikleri merak edilir olmuştu.

Çerçevesiz ve çentikli ekran tasarım diline geçen teknoloji devi, aynı ve boydan boya çerçevesiz ekran anlayışını yeni nesi Apple Watch’lara da getirmişti. Hal böyle olunca eski tasarımdaki iPad’ler ile ilgili ne yapılacağı merak konusuydu.

Son işletim sistemi iOS 12 ile eski nesil iPad’lere iPhone X ile getirilen ekran kolaylıkları ya da parmak hareketleri de dahil olunca artık emindik. Yeni nesil iPad’ler çerçevesiz ekran, Face ID’li yenilenmiş tasarımla gelmeliydi. Dün itibariyle Apple yeni etkinliğinin ne zaman yapılacağını açıkladı. Popüler Apple dedikoduları ve haberleri sitesi 9to5Mac sitesininde de açıklanan bilgiye göre 30 Ekim’de New York, Howard Gilma Opera Evi’nde yapılacak etkinlikte, yeni nesil iPad Pro’lar, yenilenmiş MacBook’lar, Mac mini’ler ve iMac’leri görmeye hazırlanıyoruz.EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X