Yalnız Kadınlarım’ın Farkı

Türkiye’nin ilk kez iPhone XS Max ile çekilen klibi yayınlandı.

Yalnız Kadınlarım’ın Farkı
Yayın Tarihi: 25.01.2019 17:00:00

Genç sanatçı Ezgi Yelen’in önümüzdeki günlerde adını sıkça duymaya hazır olun. Kendisi yeteneği ve güzelliği ile olduğu kadar yeni tekliği Yalnız Kadınlarım’ı, Görkem Tekdal ve Çağla Çağlar yönetmenliğinde çekilen klip ile taçlandırdı. Klibin en büyük özelliği ise sadece iPhone XS Max, iki led ışık ile çekilmesi Filmic Pro uygulaması ile montajlanmasıydı.

Yeni nesil teknolojinin olanaklarını kullanan Ezgi Yelen, bağımsız olarak başlattığı bu yeni yolculukta müzik piyasasında kendi emekleri ile var olmaya çalışan söz yazarı, besteci ve müzisyenlere öncü olma yolunda ciddi bir adım atıyor.

Ezgi Yelen, bağımsız olarak başlattığı bu yeni yolculukta kadınların yetenek ve gücünden ilham alarak yazdığı Yalnız Kadınlarım şarkısıyla, gerek müzik sektöründe gerek başka sektörlerde, kendi başına ayakta kalmaya çalışan başta kadınlar olmak üzere herkese güç ve ilham vermeyi amaçlıyor.

1 Şubat tarihine kadar sadece Apple Music’te yayınlanacak parçaya aşağıdan izleyebilirsiniz. Ayrıca Apple Music Gözat sekmesinden de klibe ulaşabilirsiniz.EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X