#YakınMarkaj: Alexander McQueen 2019 Pre-FW

2019 Pre-FW (Pre Sonbahar-Kış) koleksiyonunda yer alan ihtişam ve aykırı çizgisi her zamanki gibi stilinden ödün vermiyor.

#YakınMarkaj: Alexander McQueen 2019 Pre-FW
Yayın Tarihi: 17.05.2019 14:49:00

Alexander McQueen’in aykırı ve zamansız çizgisine aşık olmamak elde değil. 2019 Pre-FW koleksiyonunu lanse eden marka, ilhamını İngiltere’nin kuzey kasabaları ve manzaralarından, 50’lerin gerçekçi İngiliz fotoğrafçılık akımından, gece kulüplerinden, şiir, resim ve edebiyat gibi kültürel miraslarından alıyor. 

Koleksiyon içerisinde İngiliz kumaşına da bolca referanslar bulunuyor. İpek, sateni tül, kadife gibi çok sesli materyal kullanımı ise bol mesaj ve anlam içeriyor. Koleksiyon içerisinde markanın sevilen Jeweled Satchel çantasının görkemli kadife, kırmızı timsah baskılı kadife ve siyah renkleri de ekleniyor.

Dantel organze kokteyl elbiseleri, pantolonla tamamlanan dökümlü korse üstler ve smokinlerin asil duruşuna tokalı makosenler, sivri burunlu ayakkabılar, iğne topuklu sivri burunlu botlar, mücevher detaylı sandaletler eşlik ediyor.FOTO GALERİ


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X