Virgil’den Yeni Model Müjdesi

Virgil Abloh, geçtiğimiz aylarda Nike x Off-White evliliğinin bittiğine yorumlanmasıyla sonuçlanan bir paylaşım yapmış, biz de sizlere bu konu hakkındaki fikirlerimizden bahsetmiştik.

Virgil’den Yeni Model Müjdesi
Yayın Tarihi: 15.04.2019 16:49:00

Nike x Off-White ile The Ten adında, Nike’ın köklerini temsil eden 10 modelin yeniden yorumlanmasıyla devam eden projenin sonlanacağı dedikodularının çıkış noktası, sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Off-White’ın kurucusu ve tasarımcısı Virgil Abloh’dan başkası değil. Paylaştığı Instagram hikayeleri serisinde kullandığı “son “10”” ibaresi bir çoğumuza göre hileli gelse dahi, Virgil Abloh, daha önceki söylemlerinde belirttiği üzere, Off-White’ın uzun süreli işbirliklerine çok sıcak bakmadığını, yeni bir şeyler katmayacağına inanıyordu.

Coachella’ya hem performans sanatçısı hem de izleyici olarak katılan Virgil Abloh, yine bir paylaşım yaparak Off-White’ın 2019 İlkbahar-Yaz defilesinde yeni Nike Sneaker prototipinin son halini göstererek heyecanlandırmayı başardı. Prototipten son haline ulaşmayı başaran model, Nike Air Presto’yu oldukça andıran hatlara sahip. Yansıtıcı materyalden Nike Swoosh logosu, çift kat bağcık detayı, yeşil güvenlik kelepçesi ve siyah baz ile bu model şimdiden konuşulmaya başlandı. Ne zaman satışa çıkacağı bilinmeyen bu modeli siz beğendiniz mi?
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@virgilabloh'in paylaştığı bir gönderi ()FOTO GALERİ


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X