Ultimate Ears’ımızı Kişiselleştirelim

Logitech’in kablosuz ses sistemleri üreten alt markası Ultimate Ears’dan kişiselleştirme hamlesi geldi.

Ultimate Ears’ımızı Kişiselleştirelim
Yayın Tarihi: 17.04.2019 14:40:00

Ultimate Ears, Logitech gibi bir teknoloji devinin deneyimlerini günümüz ihtiyaçlarına uygun şekilde ve en renkli halleriyle bizlere sunan kablosuz ses sistemleri konusunda dinamik tasarımlar ile karşımıza gelen bir marka. Ultimate Ears’ın Wonderboom, Boom 3, Megaboom 3, Blast ve Megablast modelleri, kendilerine hem su geçirmezlikleriyle hem de sundukları ses kalitesiyle hayran bırakırken, renkli tasarımların dinamik duruşlarıyla da cazibesini arttırıyor. 

Şimdi ise Ultimate Ears, Boom 3’ünüzü istediğiniz gibi kişiselleştirmenize olanak sağlıyor. UE, hoparlör kısmını kaplayan kumaş deseninden ses açma/kısma butonlarına, alt ve üst plakalarından tutma halkasına ve sırt bandına kadar her parçayı istediğinizce değiştirebildiğiniz, myBoom Studio adındaki platformunu aktive etti. Ayrıca sırt bandın üzerine 15 karaktere kadar istediğiniz her şeyi yazabiliyorsunuz. Burayatıklayarak siteye gidebilirsiniz. Kulağa çok eğlenceli gelmiyor mu?
 EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X