TommyNow Tekrar New York’ta

Tommy Hilfiger’ın çok sevilen deneysel defile etkinliği TOMMYNOW, bu sezon New York Moda Haftası kapsamında New York’a geri geliyor.

TommyNow Tekrar New York’ta
Yayın Tarihi: 19.07.2019 16:19:00

Tommy Hilfiger her sezon öncesi o sezon ürünlerini sunduğu ve hemen ardından Gördüğünü Al konsepti olarak lanse ettiği oluşum ile satışa çıkardığı defilesi TOMMYNOW, her sezon bir kenti ziyaret ediyordu. Şimdi ise marka New York’a, Harlem’e geliyor. 

8 Eylül Pazar günü Harlem’in ikonik Apollo Theatre’da düzenlenecek defile, Tommy Hilfiger ve Zendaya’nın Paris’teki 2019 İlkbahar-Yaz TOMMYNOW defilesine getirdiği kapsayıcılık, çeşitlilik ve güçlendirme ruhunu kutlamaya devam edecek. Deneyimsel defile, Zendaya’nın özgüvenli stilini ve iyimser ruhunu etkinliğe katılanlarla birlikte dünya genelinde geniş kitlelerle buluşturacak.

2016-17 Sonbahar-Kış defilesiyle ilk kez gerçekleşen TOMMYNOW defilesi tam 7 sezondur merakla bekleniyor. 2016-17 Sonbahar-Kış defilesinden sonra ilk kez New York’a gelecek defileye ait tüm detaylar için Instagram hesabımızı takip edebilir, ayrıntılı görseller için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X