Toksik ilişkiler

Herkesin hayatında bir ya da birkaç toksik ilişkisi olmuştur. İçindeyken kendinizden bile nefret ettiğiniz, karşı tarafla sürekli birbirinizin canını yaktığınız ama asla ayrılamadığınız o sorunlu “aşk”lardan bahsediyoruz...

Toksik ilişkiler
Yayın Tarihi: 2.12.2019 14:27:00

Kötü deneyimler diye tabir ettiğimiz toksik ilişkiler partnerlerin ve etraflarındaki herkesin hatıralarında unutmak istedikleri anılar olarak kalırlar. Toksik ilişki içindeki bir çift kendilerine dünyayı zindan etmekte ustadır. Buna bağımlıdırlar. Ancak bunu yaparken etraflarındaki herkes de bu tür olaylara maruz kalır. Kendi toksik ilişkinizi hatırlayın, bir süre sonra hiçbir arkadaşınız sizi aramadı, grup toplantılarına çağırmadı değil mi? Bahsettiğim şeyler çok kötü olabilir ama böyle kötü ilişkilerden genelde kendinizle ilgili bir sorunu hallederek çıkabilirsiniz çoğu zaman. İlişki süresince kendinizle ilgili sevmediğiniz bir taraf, üstesinden gelemediğiniz bir sınav vardır muhtemelen. Bu ilişkiler bittiğinde çoğu zaman -eğer kendine eziyete bağımlı değilseniz- daha iyi bir insan olarak hayatınıza devam edersiniz. 

Rihanna - Chris Brown

Hollywood’un belki de en dramatik aşk hikayelerinden birisi Rihanna ve Chris Brown’ınki. Aşk üçgenleri ve şiddet dolu. Ancak Rihanna’nın kendisini sevmesi ile ilgili olan problem bu ilişkide gözler önüne serildi diyebiliriz. Rihanna uzun süre Brown takıtısından kurtulamadı ve ne yazıktır ki en çok da onun yanında mutlu görünüyordu.

Kourtney Kardashian - Scott Disick              

İşte en hastalıklı ünlü ilişkileri sırasında gerçekten başı çekecek Kourtney Kardashian ve Scott Disick’e geldik sonunda. Üç çocukları olan çift Scott’ın periyodik aralıklarla Kourtney’i aldatması ilişkinin en büyük travmalarından birisi. Kourtney çok uzun süre Disick’ten ayrılamadı. Neler olduğunu görmek isteyenler “Keeping Up With The Kardashians”ın eski sezonlarını izleyebilirler. Şu sıralar durum ne derseniz Kourtney ve Scott, Scott’ın kız arkadaşı Sofia Richie ile birlikte tatile gidiyorlar.

Kylie Jenner - Tyga

Dünyanın en genç milyonerlerinden biri olan Kylie Jenner’ın hayatı pek çok insan için gerçek bir rüya olabilir ancak kendisi saplantılı bir şekilde eski erkek arkadaşı Tyga’yı düşlüyor. Bebeği Stormi’nin babasından ayrılır ayrılmaz da tekrar Tyga ile görüşmeye başladı. Ne düşündüğünüzü duyar gibiyim. “Neden olmasın?”, “Belki unutamamıştır” gibi söz balonları kafanızda dolanıyor. Tyga ile ilgili sorundan biraz bahsedeyim isterseniz. Tyga’nın Blac Chyna’dan bir çocuğu var ve Blac Chyna’nın da Kylie Jenner’ın erkek kardeşi Rob Kardashian’dan bir çocuğu var. Her şey fazla karıştı değil mi?EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X