Timberland’in Hediye Alternatifleri

Babalar Günü yaklaşırken, babanıza hem ikonik hem de oldukça şık bir hediye arıyorsanız okumaya devam edin!

Timberland’in Hediye Alternatifleri
Yayın Tarihi: 14.06.2019 13:37:00

Babalar Günü gibi özel bir gün geliyor. Babalarımız için hediye telaşına düştük ve ne alacağımız hakkında fikrimiz yok ise harika bir tavsiyeyle çalıyoruz kapınızı. Timberland’in ikonik modelleri hem inovatif hem de çevre dostu duruşlarıyla kusursuz bir hediye seçeneği olarak karşımızda.

 

Timberland Rebotl serisi

Rebotl sneaker serisi geri dönüştürülmüş plastik şişelerden oluşan hafif ve nefes alan örme teknolojisine sahip. PET plastik şişeler toplanıp ufak parçalara ayrıldıktan sonra kumaş haline getiriliyor. Bu kadar ilginç bir süreç sonrasında ise elde edilen kumaştna yaratılan spor ayakkabıyı giyme hisse paha biçilemez.


 

Timberland tekne ayakkabılar

90’lar çocuklarının yakından tanıdığı tekne ya da diğer adıyla bot ayakkabılar hafif ve kullanışlı yapısı sayesinde ikonik kimliğini kazandı. Timberland imzası haline gelen tekne ayakkabıları yüksek teknoloji ürünü taban sistemiyle birleştirerek bu yıl yeniden lanse etti.EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X