The Ritz-Carlton'dan Özel Program

Yılbaşı gecesi ve yılın ilk günü için kararsızsanız The Ritz-Carlton’dan hoş seçenekler geldi.

The Ritz-Carlton'dan Özel Program
Yayın Tarihi: 19.11.2019 15:11:00

Son 40 yılın en sıcak Kasım ayını yaşıyor olmamız Yılbaşı zamanını dolu dolu yaşamaya engel değil. Henüz kış mevsimini dolu dolu yaşamıyor olsak da, kışlıklarımızın çoğu saklı oldukları yerde bekliyor olsa da yılbaşı kapımızda. Kültürümüze yeni yeni giren Noel anlayışı ise yılbaşı ruhunun en dolu yaşamamızı sağlayan bir dizi etkinlikle kapımızda. Siz 31 Aralık gecesi ne yapacağınızı düşündünüz mü?

Henüz plan yapmadıysanız The Ritz-Carlton sizlere ayrıcalıklı paketlerini sunarak işinizi kolaylaştırıyor. Yılbaşı gecesi sevdiklerinizle birlikte, Boğaz’a nazır bir konumda keyifli vakit geçirmek ve yeni yıla eğlenceli dakikalar ile girmek istiyorsanız, gala yemeği, yılbaşı partisi, yeni yıl brunch’ı ve konaklama paketlerinden oluşan programlar sizlerle.

Bu özel gece için dekore edilen Atelier Real Food, Gala Yemeği için Executive Şef Selami Güleryüz ve Restoran Şefi Alper Kızılbayır’ın özenle hazırladığı yılbaşı menüsüyle misafirlerini bekliyor. Ayrıca davetliler Bleu Lounge ise serpme mezeler ile birlikte ızgara kuzu pirzola ve parmesanlı patates püresi gibi lezzetlerin yer aldığı yemek ile devam edip yılbaşı partisine ücretsiz girebiliyorlar. Yeni yılın ilk gününde ise Farm to Brunch adındaki konsept ile Atelier Real Food sizleri yılın ilk brunch’ına davet ediyor.

Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz...FOTO GALERİ


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X