Taht Oyunlarının Bir Parçası Olmak

HBO’nun sevilen dizisi Game of Thrones sekizinci ve final sezonunu önümüzdeki haftalarda yayınlamak üzere...

Taht Oyunlarının Bir Parçası Olmak
Yayın Tarihi: 21.03.2019 14:14:00

Game of Thrones hayranlarının bildiği üzere tüm sezonları geride bırakacak derecede yoğun ve uzun bir sezon bizi bekliyor. 14 Nisan’da yayınlanacağı açıklanan Game of Thrones için HBO ilginç bir reklam kampanyası yürütüyor. Geçtiğimiz günlerde ipucu videosu yayınlayarak hayranlarına resmi açıklama yapan HBO, gerçek boyutlarda altı adet tahtı dünyanın çeşitli yerlerine yerleştirdi. Ve sizlerin bunu bulmasını istiyor. Bulan kişiler ise gerçek boyutlarda tacın sahibi olacak. 

İlk taht yada gerçek adıyla Ormanın Tahtı, Gloucestershire, İngiltere’deki antik bir ormana yerleştirildi ve iki genç adam bu tahtı bularak tacın sahibi oldu.

Bulunan taht sonrası hemen yeni tahtın lokasyonunun 360 derecelik ipucu videosu yayınlandı. “Kuzey” adındaki yeni taht karlar içerisinde bulunmayı bekliyor. Bazı hayranlar burasının Norveç’te bir yer olacağını iddia etse de lokasyon çok az ipucu barındırıyor.EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X