Supreme’den İlk Görsel

Supreme’den 2019-20 Sonbahar-Kış kampanyasının bir önizlemesi geldi.

Supreme’den İlk Görsel
Yayın Tarihi: 6.08.2019 12:58:00

Son yıllardaki hızlı tırmanışıyla 90’lardaki popüleritesini katlayan Supreme, hem işbirlikleriyle hem de güncel trendleri DNA’sına uyarlayarak elde etti bu başarısını. Sokak stilinin her dönemdeki öncüsü olmayı kafasına koyarak yürüdüğü bu yolda merakla beklenen 2019-20 Sonbahar-Kış koleksiyonuyla da adından çok söz ettireceği düşünülüyor. Dün itibariyle Instagram postuyla gerçekleştirdiği açıklamaya bakılacak olursa Supreme yeni sezonunu çok yakında lanse ediyor. Post görseli ise bir kaç ilginç detaya sahip. 

Kampanya görseli 1985 yılında piyasaya sürülen İngiliz rock grubu Smiths’in ikinci stüdyo albümü Meat Is Murder’ın kapak fotoğrafına bir gönderme de bulunuyor. Bu albüm kapağı ise 1968 yılında sansasyon yaratan Emile de Antonio’nun In the Year of the Pig belgeselinde kullanılan Make War Not Love (Savaşın, Sevişmeyin) sloganına bir göndermeydi. Bu sefer slogan tekrar elden geçerek, aynı asker görüntüsü ve başındaki miğfere Supreme Is Love (Supreme Aşktır) olarak evriliyor. Sevgi ve saygının önemini vurguladığımız bu yıllarda Supreme’den bu tarz göndermeleri görmek oldukça hoş.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

New Fall/Winter 2019 collection coming soon.

Supreme (@supremenewyork)'in paylaştığı bir gönderi ()EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X