Stranger Things Rekor Kırdı

Stranger Things üçüncü sezonuyla fırtınalar estirmeye devam ediyor.

Stranger Things Rekor Kırdı
Yayın Tarihi: 9.07.2019 14:09:00

Netflix’te ilk yayınlandığından bu yana unutulmazlar arasına giren Stranger Things, geçtiğimiz yıl yayınladığı ikinci sezonuyla beklentilerin altında kalmış ve çok eleştiri almıştı. Ama hali hazırda çığ gibi büyüyen Netflix topluluğunda ise en çok izlenen ve merakla beklenen yapım olma ünvanını da korumakta. 

4 Temmuz’da yayınlanan üçüncü sezonuyla ilginç bir hikaye kurgusunu da beraberinde getiren Stranger Things, IMDB puanını 8,9/10’a yükseltti. Ayrıca Netflix Amerika twitter hesabından da bir istatistik paylaşıldı. Markanın açıklamasına göre, yayın tarihinden bu yana dört gün geçen Stranger Things’in üçüncü sezonunu tam 40.7 milyon hesap izlemiş durumda. Ayrıca izleyiciler dizinin jeneriği de dahil %70’ini, izlemişler. İzleyen hesaplar içinden 18.2 milyon aktif kullanıcı da tüm sezonu bitirmiş.

Peki siz hangi gruba dahil oluyorsunuz?EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X