Sportif Ruh Teknolojiyle Bütünleşti

adidas Originals, iPhone 11 ve iPhone 11 Pro için çıkardığı telefon kılıflarıyla tarzın teknolojiyle buluşmasını sağlıyor.

Sportif Ruh Teknolojiyle Bütünleşti
Yayın Tarihi: 25.10.2019 13:30:00
Teknoloji devlerinden Apple, her sene olduğu gibi bu yıl da yeni telefonlarıyla kendi rekorunu kırmaya devam ediyor. Çıktığı ilk andan beri herkesin dilinde olan iPhone 11 ve iPhone 11 Pro, her ne kadar tasarımlarıyla biraz şüpheye düşürse de, satışa sunulduğu dakikada büyük talep gördü. Haliyle telefon aksesuarları da bu yeni modeller doğrultusunda çoktan şekillenmeye başladı bile. adidas Originals ise Apple'ın farklı telefonlarında olduğu gibi iPhone 11 ve iPhone 11 Pro için de yeni telefon kılıfları sunarak, sportif duruşunu gözler önüne sermeyi başarıyor. adidas'ın ikonik logosunun yer aldığı15 farklı telefon kılıfı, her tarza hitap edebilecek seçenekler sunuyor.


FOTO GALERİ


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X