Sophie Turner ve Joe Jonas’dan Aşk Paylaşımı

Sophie Turner ve Joe Jonas Las Vegas’ta gerçekleşen mini düğünlerinin ardından, Paris’te bir kez daha evlemeye hazırlanıyor.

Sophie Turner ve Joe Jonas’dan Aşk Paylaşımı
Yayın Tarihi: 24.06.2019 11:40:00

Hatırlarsanız Sophie Turner ve Joe Jonas geçtiğimiz Mayıs ayında Las Vegas’ta gerçekleşen olabildiğince gösterişsiz ve ufak çaplı bir törenle dünya evine girmişti. Çiftin en mutlu günlerini bu kadar hızlı geçirmesi elbette herkesi şaşırttı ancak işler pek de sanıldığı gibi değildi. Çiftin Paris’te bir düğün daha gerçekleştireceği haberleri hızla gündemi meşgul etmeye başladı. Sophie Turner’ın bu ayın başlarında bekarlığa veda partisi düzenlemesi ise asıl düğünün yakın zamanda geleceği iddialarını güçlendirdi.

Sophie Turner & Joe Jonas çifti şu sıralar romantik şehir Paris’te seyahatte. Romantizmi doruklarına kadar yaşayan ikilinin sosyal medyada paylaştığı fotoğraflara bakarsak büyük düğünün hızla yaklaştığına dair sinyalleri alabiliriz.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🇫🇷 me 😏

Sophie Turner (@sophiet)'in paylaştığı bir gönderi ()

 EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X