Solgar Vitamin’den Dahiyane Form

1947’den bu yana tüketicilere sağlıklı bir yaşamın anahtarı olan vitaminleri üstün kalitede sunan Solgar Vitamin, 20 yıldan fazladır ülkemizde faaliyet gösteriyor.

Solgar Vitamin’den Dahiyane Form
Yayın Tarihi: 21.11.2019 14:11:00

Solgar Vitamin, sadece vitamin, biotin, kolajen, Omega 3, mineral gibi besin takviyeleri üzerinde uzmanlaşırken, ürünlerini ise eczaneler aracılığıyla tüketicilere ulaştırıyor. Son dönemde ise Solgar Vitamin’in patentli yeni formunu gördüğümüz Ester-C revaçta.

Ester-C, C vitamini için geliştirilmiş Kalsiyum L- Askorbat formunda, asidik olmayan ve C vitaminin nötr halini içeren patentli formülasyonu. Ester-C, C vitamini gibi asidik formda olmadığı çim mideyi yormuyor. Ester formu, diğer C vitamini formlarına göre hem suda hem yağda çözündüğü için daha yüksek emilime sahip bir form. Diğer C vitamini formlarına göre daha iyi emilime sahip olmasından dolayı, etki kapasitesi daha yüksek. Daha uzun süre vücutta kaldığı ve daha uzun süre bağışıklık sistemini destekliyor.EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X