Sneaker Markalarında Yeni Kan; ILYSM

Son yılların yükselen markası Yeezy’nin tasarım ekibinden ayrılan Sara Jaramillo ILYSM adındaki yeni sneaker markasını lanse etti.

Sneaker Markalarında Yeni Kan; ILYSM
Yayın Tarihi: 21.11.2019 15:13:00

Sneaker çılgınlığı durulacak gibi görünmüyor dediğimizde ciddiydik. Sneaker çağının en hareketli zamanını yaşıyoruz. Önümüze gelen binlerce sneaker modeline ek olarak yeni markalar da kendilerine pastadan pay almak için bir bir ortaya çıkıyor. Onlardan sonuncu ise Yeezy tasarım ekibinden ayrılan Sara Jaramillo ILYSM (I Love You So Much) adında oldukça sempatik bir markayla karşımıza geldi. 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Next best thing to walking on water. Tabi Sneaker in Pitch Stripe. $99. Coming 12/10. DM for preorder.

ILYSM (@ilysm.jpg)'in paylaştığı bir gönderi ()

Proenza Schouler’ın aksesuar tasarımcısı olarak çalıştıktan sonra Yeezy ekibinde junior tasarımcı olarak var olan Sara Jaramillo bir çok ikonik modele imzasını atmıştı. Tasarımcının yeni markasından çıkardığı ilk modellerden birisi Maison Margiela’nın literatüre kazandırdığı çift parmaklı ayakkabı formu Tabi’yi andırıyor.
 FOTO GALERİ


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X