Slimane’in Celine Erkeği

Markanın ilk erkek koleksiyonunu tanıtan Hedi Slimane, rock-chic çizgisini bozmadı.

Slimane’in Celine Erkeği
Yayın Tarihi: 21.01.2019 11:20:00
Tam bir yıl önce Celine’in Phoebe Philo’dan boşalan kreatif direktörlüğü koltuğuna gelen Hedi Slimane, markadaki köklü değişikliklerin sinyalini vermişti. Markanın erkek koleksiyonu da çıkaracağını duyuran tasarımcı, Eylül ayında kadın koleksiyonunun tanıtımında birkaç erkek görünümü göstererek koleksiyonun nasıl olacağı hakkında ipuçları bırakmıştı. Slimane’in Dior Homme’dan beri oluşturduğu ince siluet ve seksenlerin rock-chic görünümü Celine erkeğinde de ana elementi oluşturuyordu.
Dün akşam Paris Erkek Moda Haftası kapsamında ilk erkek koleksiyonunu resmi olarak tanıtan tasarımcı yine çizgisini bozmadı. İnce siluetli modellerin podyumu kuşattığı defilede, seksenlerin gösterişli rock havası günümüze uyarlandı. Yüksek belli, kısa paçalı dar pantolonların hâkimiyetine hayvan desenli botlar eşlik etti. Aksesuar olarak siyah ince güneş gözlüklerin ön planda olması, mikro gözlük trendinin önümüzdeki kış sezonunda da var olacağının sinyallerini verdi.
 
 


FOTO GALERİ


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X