Serinin En Şaşırtıcısı

Apple’ın iPhone ile Çekildi ya da bilinen diğer adıyla Shot on iPhone videolarını biliyorsunuzdur. Hepsini unutun. Ağzınızı açık bırakacak yeni videoya merhaba deyin!

Serinin En Şaşırtıcısı
Yayın Tarihi: 24.06.2019 15:05:00

Apple, pazarlama stratejisini oldukça zekice ve standart yollardan farklı kurguluyor. Örneğin tanıttığı teknolojik cihazlar hali hazırda donanımları ve sundukları yenilikleri ile kendi reklamlarını yapıyorlar. Ancak Apple, tüm bu pazarlama taktiğinin yanı sıra son yıllarda daha da önem verdiği bir video serisiyle azımsanmayacak derecede hayran kitlesine erişti.

Shot on iPhone ya da iPhone ile Çekildi ismindeki bu kampanyalarda tamamen iPhone ile çekilmiş bir seri fotoğrafa ya da videoya denk geliyorduk. Genelde oldukça obje merkezli olan bu videolarda iPhone’un kamerası yetenekleri vurgulanırdı. Sıradaki videoda aynı mantığı hedef alıyor ancak bir farkla.

Şu ana kadar bizleri şaşırtmayı başaran Shot on iPhone videolarını unutun. Apple, bu sene yayınladığı Experiments video serisinin sonuncusunu yayınladığında kısa sürede viral hale gelen videoyu izlediğiniz zaman neden dediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Shot on iPhone – Experiments III: Cascade isimli videonun sadece iPhone XS ile çekildiğini de belirtelim.

Ayrıca bu merak uyandırıcı videonun nasıl yapıldığını da yayınlayan Apple, sanatçıların nasıl detaylı çalıştığını görüp şaşkınlığımızı zirveye çıkartmayı hedefliyor.EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X