Serenay’dan Bir “İsyan” Daha

Serenay Sarıkaya Alice Müzikali sonrası fenomen şarkı “İsyan”ı bir kez daha seslendirdi.

Serenay’dan Bir “İsyan” Daha
Yayın Tarihi: 13.03.2019 11:29:00

Türkiye’nin tanık ettiği en büyük organizasyonlardan biri olan “Alice Müzikali” dün gece bir kez daha sahnelendi. Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola, Enis Arıkan, Şükrü Özyıdız, İbrahim Selim ve Merve Dizdarı’ın yer aldığı müzikal, öncekilerde olduğu gibi izleyenleri büyülemeyi başardı. Sahne sonrası, müzikal oyuncuları ile Bargüzar Korel ve Halit Ergenç gibi Türkiye’nin önemli isimleri eğlenmek için buluştu. Oyunculuğu kadar şarkı söyleme yeteneğiyle de göz dolduran Serenay Sarıkaya, Halil Sezai’nin duygu dolu şarkısı “İsyan”ı seslendirdi. Hatırlayacağınız gibi Sarıkaya, bu şarkıyı ilk kez fenomen dizi Medcezir’de söylemiş ve uzun bir süre gündemi meşgul etmeyi başarmıştı.

Serenay’ın yanı sıra Bergüzar Korel ve Halit Ergenç ile Ezgi Mola ve Enis Arıkan da mikrofunun başına geçti. Enis Arıkan ve Ezgi Mola eğlenceli tavırlarıyla her zamaki gibi yüzleri güldürdürken, Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti ise “Can't Take My Eyes off You” isimli romantik şarkıyı seslendirdi. İşte sosyal medyanın gündemini meşgul eden o eğlenceli görüntüler.
 


 

 

 

 EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X