Serenay Sarıkaya’nın Yüksek Sesli Partisi

Serenay Sarıkaya’nın, dün gece gerçekleşen “Kalıpları Kır” temalı lansman partisine sanat ve cemiyet hayatından birçok isim katılım gösterdi.

Serenay Sarıkaya’nın Yüksek Sesli Partisi
Yayın Tarihi: 29.03.2019 16:22:00

Türkiye’nin en başarılı kadın oyuncularından biri olan Serenay Sarıkaya, dün gece efsane bir parti düzenledi. Uzun zamandır elçiliğini üstlendiği Head & Shoulders’ın yenilenen ürünlerini tanıtmak amacıyla gerçekleşen “Kalıpları Kır” temalı lansman partisi, sanat ve cemiyet hayatından ünlü isimleri bir araya getirdi.

Ezgi Mola, Enis Arıkan, Bergüzar Korel, Burcu Esmersoy, Edis Görgülü, Hande Ataizi, Didem Soydan, Ayşe Boyner, Ece Begüm Yücetan, Dila Tarkan gibi isimlerin de katılım gösterdiği partide güzellik elçisi Serenay Sarıkaya cool tavrı ve güzelliği ile her zamanki gibi beğenilerin odak noktası oldu. Gecede, Serenay Sarıkaya’nın yer aldığı yeni reklam filmi de davetlilere gösterildi.

Geceye evsahipliği yapan P&G Türkiye ve Kafkasya Pazarlama Direktörü İpek Ersavaş, yeni kampanya ile ilgili; “Biz bu akşam Serenay ile birlikte “Kalıpları Kır” diyerek Derma&Pure teknolojisi ile yenilenen şampuan ve saç kremlerimizin lansmanı için biraraya geldik. 2017’de Serenay ile birlikte çıktığımız bu yolculukta pek çok başarılı, dikkat çeken ve hepsinden önemlisi hissettiğimiz özgüveni yansıtarak kalıpları kıran bir işe imza attık.” derken, Serenay Sarıkaya ise “Head&Shoulders ile 2017 yılında başladığımız yolculuğumuz benim için çok değerli. Head&Shoulders dinamik, özgüveni yüksek, cesur bir marka. İzlediğimiz yol, attığımız cesur adımlar, yaptığımız işlere odaklanarak çıtayı hep yukarı taşımaya çalışmamız gerçekten birebir örtüşüyor. Head&Shoulders ile birlikte bugüne kadar birçok başarılı ve özgüven dolu projeye imza attıktan sonra, şimdi de “Kalıpları Kır” diyoruz. Açıkçası benim en sevdiğim motto bu oldu, çünkü kendi hayatımda kalıpları kırmamın bana her zaman başarıyı getirdiğine inanıyorum.” yorumunda bulundu. Parti geç saatlere kadar DJ Cüneyt Çilingiroğlu’nun başarılı performansı eşliğinde devam etti.FOTO GALERİ


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X