Serenay Harikalar Diyarında!

Serenay Sarıkaya’nın başrolünde olduğu ünlü Alice Harikalar Diyarında romanından uyarlanan Alice müzikalinin biletleri satışa çıktı.

Serenay Harikalar Diyarında!
Yayın Tarihi: 28.12.2018 15:03:00
Lewis Carroll’ın kaleme aldığı ve bugüne kadar 174 dile çevrilerek edebiyatın eşsiz eserlerinden biri olma özelliğine sahip “Alice Harikalar Diyarında”, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde bir müzikal olarak sahnelenmeye hazırlanıyor.  BKM, Zorlu PSM ve id ortak yapımcılığında “Alice” ismiyle izleyiciyle buluşacak müzikal, Serdar Biliş’in yönetmenliği ve Beyhan Murphy’nin koreografisiyle sahnedeki yerini alacak. Müzikalin baş karakteri Alice’i ise ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya canlandıracak. Oyuncu kadrosunda Ezgi Mola “Kraliçe”, Enis Arıkan “Tavşan”, Şükrü Özyıldız “Şapkacı”, İbrahim Selim “Kral”, Merve Dizdar ise “Kedi” rolüyle sahnedeki yerlerini alacaklar. Müzikalin konusunu günümüze uyarlayarak kendini yaşadığı hayatın içerisine sıkışmış hisseden Alice’in bir mobil uygulamanın çağrısına uyması ve beyaz tavşanı takip ederek sanal bir dünyanın içine dalması anlatılacak. 7 Şubat’ta sahnelenmeye başlayacak “Alice” müzikalinin biletleri satışa çıktı.
 


FOTO GALERİ


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X