Sarah Jessica Parker İle Alışveriş Mi?

Bir gününüzü Sarah Jessica Parker ile alışveriş yaparak geçirme fırsatınız olduğunu hayal edin!

Sarah Jessica Parker İle Alışveriş Mi?
Yayın Tarihi: 13.06.2019 14:19:00

Sex and the City’nin Carrie Bradshaw’ı Sarah Jessica Parker, önceki günlerde anlamlı bir sosyal sorumluluk projesi için kolları sıvadı. 20 yılı aşkın bir zaman önce hayatımıza giren Carrie Bradshaw’ın ayakkabıya olan tutkusu herkes tarafından biliniyordu. Dizi setlerinden Parker’ın hayatına taşınan bu tutku, anlamlı bir sosyal sorumluluk projesine dönüşüyor. New York'taki devlet okullarında okuyan öğrencilere ücretsiz tiyatro programları sağlamak gibi birçok sosyal sorumluluk girişiminde bulunan çevrimiçi fon yaratma platformu Omaze ile bir araya gelen Sarah Jessica Parker, ayakkabı severlere çağrıda bulunuyor. Yapılan açıklamaya göre Omaze ile ortaklaşa bir yarışma düzenlenecek ve katılımcılar arasından seçilen iki kişi Sarah Jessica Parker ile ayakkabı alışverişine çıkacak. Kazanan isimleri alışveriş sonrası şampanya partisi bekleyecek. Ödül bunlarla da sınırlı değil. New York’taki şık bir otelde her şey dahil bir gecelik konaklama da talihliler için hazırlanıyor.

Peki çekilişe katılmak için ne yapmak gerekiyor? Bunun bir sosyal sorumluluk çalışması olduğunu belirtmiştik. Sarah Jessica Parker ile alışveriş fırsatını yakalamak isteyenlerin, omaze.com adresini ziyaret ederek, New York'ta yoksul öğrencilere tiyatro ve doğaçlama dersleri veren Opening Act Derneği’ne bağışta bulunması gerekiyor.
 

 EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X