Saint Laurent’in Yeni Yüzü

Geçtiğimiz Salı günü Saint Laurent kreatif direktörü Anthony Vaccarello, gerçekleştirdiği bir Instagram postuyla markanın 2019 Sonbahar kampanyasıyla birlikte yeni yüzünün Keanu Reeves olduğunu açıkladı.

Saint Laurent’in Yeni Yüzü
Yayın Tarihi: 6.05.2019 14:45:00

Son döneme John Wick isimli filmiyle damgasını vuran Keanu Reeves, sakin geçen birkaç yılın ardından tekrar Hollywood’un en çok konuşulan erkek oyuncusu konumuna geldi. John Wick serisinin üçüncü filminin gösterime girme haberini bekleyen hayranlara bir sevindirici haber de Saint Laurent kreatif direktörü Anthony Vaccarello tarafından verildi. 

Saint Laurent 2019 Sonbahar reklam kampanyasının yüzü olan yakışıklı oyuncu bu işbirliğinin yarım sezonla sınırlı kalmayacağını açıkladı. Yayınlanan reklam kampanyasının görsellerini ünlü moda fotoğrafçısı David Sims fotoğrafladı. Stilinden ödün vermeyen Keanu Reeves’in Saint Laurent imza parçaları içinde görürken, çekimin siyah-beyaz yapılmasına bayıldık.EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X