Romantik Prens Harry’den Yeni Yaş Jesti

Sussec Dükü Prens Harry’den Meghan Markle’a duygusal doğum günü mesajı...

Romantik Prens Harry’den Yeni Yaş Jesti
Yayın Tarihi: 5.08.2019 13:58:00

Dün 38.yaşını kutlayan Sussex Düşesi Meghan Markle’a biricik eşi Prens Harry’den şık bir jest geldi. Çiftin resmi Instagram hesabından düşese ait bir fotoğraf yayınlayan Harry, bir çocuğunun annesi Meghan Markle için duygusal sözler söyledi. “Sussex Düşesi’ne mutlu yıllar.” başlıklı gönderide Prens Harry’nin “Muhteşem karımın doğüm günü kutlu olsun. Bu maceraya katıldığın için teşekkür ederim. Sevgiler, H.” notu dikkat çekti. Prens’in bu sözleri kısa sürede beğeni yağmuruna tutuldu. Fotoğrafın yorum kısmı Meghan Markle’a iletilen doğum günü mesajlarıyla doldu taştı.
 


Meghan Markle’ın yeni yaşını kutlayan tek isim Prens Harry değildi. Cambridge Dük ve Düşesi Prens William ve Kate Middleton da Instagram’dan yaptıkları bir paylaşım ile taze anneye iyi dileklerini iletti. Aileye yakın isimler tarafından gelen bilgilere göre hayli meşgul günler geçiren Sussex’ler bu özel günü bebek Archie ile birlikte dinlenerek geçirmeyi tercih etti.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wishing a very happy birthday to The Duchess of Sussex today! 🎈

Kensington Palace (@kensingtonroyal)'in paylaştığı bir gönderi ()

 EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X