Roger Federer'den Gündelik Tenis Kıyafetleri

Roger Federer'in tenis kıyafetlerinin rahatlığını ve kullanışlılığını, daha ulaşılabilir kılma çabası takdire şayan.

Roger Federer'den Gündelik Tenis Kıyafetleri
Yayın Tarihi: 29.08.2018 15:08:00

Sporcu ve spor giyim markası eşleşmesi yapın desek aklınıza ilk kimler gelir? David Beckham / adidas, Allen Iverson / Reebok ve Roger Federer / Nike... Bu listede artık birisi eksik. Roger Federer, ilginç bir şekilde Nike ile olan ilişkisini bitirdi ve artık Uniqlo çatısı altına geçti.

İşbirliği anlamında moda dünyasındaki bu gibi değişimler çok şaşırtıcı değil. Haliyle olağan gelen bu haberlerin ardından çıkacak yeni projeleri merak etmek gerekiyor.

Uniqlo ve 37 yaşındaki dünyaca ünlü tenis oyuncusu Roger Federer'in ilişkisi geçtiğimiz yıl başlamıştı ve bu yıl bu ikiliden oldukça sempatik bir koleksiyon haberi geldi.

Roger Federer, Uniqlo için “Lifewear” adında bir koleksiyon tasarladı. Koleksiyon, tenis kiyafeti zarafetini gündelik hayata taşıma amacıyla yaratıldı. Zaten giyilebilir olan tenis kıyafetlerini, gün içinde kullanmamızı pekiştirecek bu koleksiyona dair gelecek detayları merakla bekliyoruz.EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X