RiRi’nin 2019 Sürprizi

2019’u Rihanna’nın yeni bebekleri ile karşılamaya ne dersiniz? İşte Fenty Beauty imzalı yepyeni kapatıcılar!

RiRi’nin 2019 Sürprizi
Yayın Tarihi: 2.01.2019 12:03:00

Zengin renk skalası ile tüm isteklere yanıt verebilen Rihanna’nın kozmetik markası Fenty Beauty, yeniliklerin öncüsü olmaya devam ediyor. 2017 yılından bu yana birçok başarılı kampanyaya imza atan ve birbirinden güzel ürünleri güzellik tutukunlarıyla buluşturan Fenty Beauty’nin 2019 armağanıyla tanışmaya ne dersiniz? İşte karşınızda 50 farklı tonuyla gelen Pro Filt'r kapatıcılar!
 

Yeni yılın ilk günü Rihanna, yeni bebeklerini tanıtan bir videoyu Instagram hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştı. 50 farklı ton seçeneğiyle herkesin beğenisine hitap edebilecek bir kapatıcı serisi çıkaran RiRi, yeni yılı heyecanlı bir haber vererek kutladı. Neyse ki Pro Filt’r için uzun süre beklememize gerek kalmayacak. Zira yeni seri, 11 Ocak’ta fentybeauty.com ile Sephora ve Harvey Nichols mağazalarındaki yerini alıyor!
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy New Year!!! Get into the cure real quick! #PROFILTRCONCEALER coming January 11th.

badgalriri (@badgalriri)'in paylaştığı bir gönderi ()

 


 EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X