Rimowa Şimdi Ambush İle

Geçtiğimiz Ekim ayında Rimowa x Off-White işbirliğinin meyvesi şeffaf bavulla bizleri buluşturan Virgil Abloh haberinde de dediğimiz gibi “Virgil Abloh’un elinin değdiği hangi marka yükselişe geçmiyor?”.

Rimowa Şimdi Ambush İle
Yayın Tarihi: 28.01.2019 11:16:00

Klasik ızgaralı bavul tasarımıyla ikonik hale gelen Rimowa, geçtiğimiz yılın son çeyreğinde Virgil Abloh’un kurucusu ve kreatif direktörü olduğu Off-White ile işbirliğine gitmiş, Off-White’ın imzası niteliğinde olan şeffaf materyal kullanımıyla yepyeni ve aykırı bir bavul tasarlamıştı. Haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Şimdi ise Rimowa, Tokyo merkezli, Verbal ve Yoon adındaki çiftin kurduğu, deneysel mücevher tasarımlarıyla başlayan yolculuklarına özellikle Unisex kıyafetleri de ekleyerek üne kavuşmuş Ambush ile girdikleri işbirliğiyle kendinden söz ettiriyor. Ambush, son yıllarda sıkça adını duyduğumuz bir marka. Bir çok kez gelecek vaat eden markalar arasına girip, tasarımcı işbirlikleriyle gündeme geliyor. En son Nike ve Converse ile işbirliğine giden Ambus, karakteristik özelliklerini Rimowa bavullarına taşıyor.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🇫🇷 → 🇯🇵 @rimowa #rimowa #ambush Coming to Ginza Rimowa on 2/1

VERBAL (@verbal_ambush)'in paylaştığı bir gönderi ()

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#AMBUSH Limited edition varnished leather @rimowa classic luggage handle . Coming to GINZA RIMOWA on 2.2.2019

AMBUSH® (@ambush_official)'in paylaştığı bir gönderi ()EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X