Rihanna’nın Yeni Albümü Geliyor

Kötü Kız Riri sıradaki albümün ne zaman yayınlanacağını söyledi.

Rihanna’nın Yeni Albümü Geliyor
Yayın Tarihi: 25.12.2018 12:11:00

Kötü kızımız Rihanna’nın son yılları moda işbirlikleri ve sahibi olduğu dünyanın en hızlı büyüyen kozmetik markası Fenty Beauty projeleriyle ilgilenerek geçiyor. Peki ya asıl kariyeri? Hayatımıza girip pop ikonu olarak yer edindiği müzik kariyeri ne durumda?

Rihanna geçtiğimiz günlerde, Instagram üzerinden Fenty Beauty’nin yeni ruj renginin tanıtımı amaçlı bir post paylaştı. Her zamanki güzelliğiyle ve ihtişamıyla karşımızdayken, kimse yeni albümü hakkında bir gelişme yaşanacağını tahmin etmedi. Takipçilerinden birinin “Robyn, yeni albüm ne zaman geliyor? Tanıtım tarihini öğrenebilir miyiz?” sorusunu cevapsız bırakmayan Rihanna, cevap olarak “2019” dedi.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#FlamingoAcid @fentybeauty Dec. 26

badgalriri (@badgalriri)'in paylaştığı bir gönderi ()

Rihanna’nın 2016’da yayınladığı “ANTI” albümünün hemen arkasından gelecek bu albüm dokuzuncu stüdyo albümü olma özelliği taşıyor. Kötü Kız Riri’nin prodüktörü Kuk Harrell de, Instagram’da yayınladığı video ile Rihanna’ın yeni albümü hakkında şu notları paylaşmıştı; “mükemmel, inanılmaz. Tüm söyleyeceklerim bu kadar.”

Yeni yılın büyük sürprizlere gebe olduğunu tahmin ediyorduk ama beklentimizi yüksek tutmaya karar verdik. Bekleyelim, görelim!EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X