Rihanna’nın Lükse Dokunuşu

Rihanna, kurduğu markalarla bir imparatorluk kurmaya LVMH bünyesinde oluşturacağı yeni lüks markasıyla devam ediyor.

Rihanna’nın Lükse Dokunuşu
Yayın Tarihi: 17.01.2019 16:58:00
Ünlülerin meslekleri dışında moda dünyasında var olma çabası 2000’lerde başladı. Kimileri çıkardıkları parfümle kimi ayakkabı markalarıyla bu koca dünyada yer alırken bir sürdürülebilirlik sağlayamadı. Rihanna, moda dünyasına ilk Balmain’in kampanya yüzü olarak yer aldı. Sonrasında Dior için bir gözlük tasarladı. Ünlü yıldızı bunların başarısı kesmedi ve ünlü spor markası Puma’yla Fenty koleksiyonunu çıkardı. Daha sonra tüm kadınlara uygun tonlara sahip markası Fenty Beauty ile güzellik dünyasında yerini aldı. Ünlü şarkıcıya yaptığı işlerin başarısı kesmedi ve iç çamaşırı markası Savage x Fenty’i kurdu.

Markalarının başarılarıyla devamlılık sağlayan Rihanna, şimdide lüks dünyasına adım atmaya hazırlanıyor. Bazı kaynaklara göre ünlü şarkıcı Fransız lüks şirketler grubu LVMH(Moët Hennessy Louis Vuitton)’nin altında lüks bir marka çıkaracağını duyurdu. Her ne kadar buna hemen bu dedikodulara bir yalanlama gelse de Rihanna’nın ünlü şirketin markalarıyla yakın ilişkisi bilinmekte. Rihanna’nın fanları ise bu haber karşısında heyecanla markanın kurulmasını bekliyorlar.  
 


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X