Rihanna’nın Futbol Tutkusu

Rihanna’dan başkasının kullanamayacağı bir çanta...

Rihanna’nın Futbol Tutkusu
Yayın Tarihi: 28.11.2019 17:19:00

Rihanna’nın stiline hayranız. Kendisinin durağan ve olağan tarzının yanı sıra aykırı seçimleri de olmuyor değil. Başarılı pop yıldızı, yeni tasarımcı ve Fenty markasının kurucusu Rihanna’nın eşarp-mikro gözlük ya da çizme-tulum görünümlerini yeterince uç bulduysanız bunu dinlemelisiniz.

Pop ve moda ikonu Rihanna, geçtiğimiz akşam Şampiyonlar Ligi Juventus ve Atletico Madrid karşılaşmasını izledi. Tüm dünyanın dikkat kesildiği bu karşılaşmaya ise oldukça ilginç bir çanta tercihiyle katılan Rihanna yine kendisinden söz ettirmeyi başardı.

1998 yılında Fransa, Dünya Kupası’nın ev sahibi olduğunda Fransız moda evi Louis Vuitton’un başına Marc Jacobs geçmişti. Çılgın tasarımcının elinden çıkan bu sınırlı sayıda üretilen futbol topu taşıma çantası görünümündeki aksesuar aslen Romeo Gigli’nin 1996 yılındaki önemli bir ana vurgu yaptığı parça. 1996 yılında Monogram Canvas’ın 100. yılında kutlama amaçlı yaratılan çantanın bir varyasyonu olan bu futbol topu görünümündeki çantayı sizce Rihanna’dan başka kim taşıyabilirdi?EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X