Richard Mille Ailesinin Yeni Üyesi

Yedi kez Dünya Şampiyonu olan ünlü yarışçı Michael Schumacher’in oğlu, F2 yıldızı, ve F1 testine hazırlanan Mike Schumacher, Richard Mille’in Şampiyonlar Ailesi’nin yeni üyesi oldu.

Richard Mille Ailesinin Yeni Üyesi
Yayın Tarihi: 2.04.2019 16:16:00

Michael Schumacher gibi bir efsanenin babanız olduğunu hayal edin! Kendisi yedi kez Dünya Şampiyonu olmuş bir isim. Başarıları büyük turnuvalar dışında da devam eden Michael Schumacher’in aynı zamanda çevreci, hayvan dostu, aktivist bir kimliğe sahip olması, onu saygı değer bir kişi yapıyor. 

Michael Schumacher’in yolunu izleyen genç ve yakışıklı oğlu, Formula 1 şampiyonunun soyadını hakkını vererek taşıyan Mick Schumacher, 29 Mart’ta Bahreyn pistlerinde, F1’den önceki son aşama olan Formula 2’de kendini kanıtlamaya hazırlanıyor. Kararlı ve rekabetçi özellikleriyle göz dolduran Mick Schumacher geçen yıl FIA Formula 3 Avrupa Şampiyonası’nda zafer kazanırken de bu özellikleri sergilemişti. Schumacher, gelecek hafta Bahreyn Uluslararası Pisti’ndeki Formula 2’de ilk kez Prema Racing ile pistlere çıkacak. Ve bu pistlere çıkarken Richard Mille’in Şampiyonlar Ailesi’nin üyesi olarak anılacak. Tanıtım görsellerinde Richard Mille RM016 modeliyle poz veren genç yarışçı adeta markayla bütünleşmiş olarak görünüyor. Markanın genç yüzü olmak için mükemmel tercih olduğu kesin. Bu büyük onuru haklı gururuyla taşıyan genç yarışçıya şimdiden başarılar dileriz!EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X