REKLAM İLETİŞİM FORMUAll Dergisi Reklam Alanları - All Dergisi Reklam Fiyatları

DİJİTAL REKLAM


MASTHEAD BANNER: Üst menünün hemen altında, site geneli olan bu banner görünürlük açısından %99 olumlu geri dönüş sağlamaktadır.

MANŞET ADVERTORIAL: Site açılır açılmaz görünen ilk yer manşet alanıdır. Bu alan görünürlüğü itibariyle oldukçe değerli bir yerdir. Sitenin ana sayfasına özel bir alandır.

SAĞ MANŞET ADVERTORIAL: Manşet advertorial gibi sadece ana sayfaya özel bir alandır. Manşetin hemen sağ tarafında bulunur.

ADVERTORIAL İÇERİK: Ürün veya hizmetinizin all.com.tr'de en doğru ve en güzel şekilde tanıtımının yapıldığı bir modeldir.

PAGESKIN BANNER: Sayfa giydirme olarakta tabir edilen bu banner modelinde sitenin sağ ve sol sütunlarına yerleştireceğimiz uzun görseller ile gözleri markanıza odaklıyoruz.

STANDART BANNER: Dijital yayınlarda en sık kullanılan 300 X 250 ve 300 X 600 banner alanlarımızda ürün veya hizmetleriniz ile ilgili yayınları yapıyor ve sonuçlarını size tüm detayları ile raporluyoruz.

VİDEO BANNER: Genelde sidebar olarak tabir edilen sitenin sağ tarafında markanızın veya ürününüzün tanıtım videosunu döndürüyoruz.

SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMI: Ürün veya hizmetlerinizle ilgili tüm detayları All Dünyasının yüzbinlerce takipçisi ile hem Instagram hem de Facebook sayfalarımızdan paylaşıyoruz.

Detaylı bilgi için yukarıdaki iletişim formundan veya reklam@all.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.


Mart 2019 Reklam Alanları ve Reklam Fiyatları
DERGİ REKLAMI

TEK SAYFA REKLAM: 18x23,5 cm + dört taraftan 5er mm taşma payı var.

ÇİFT SAYFA REKLAM: 36x23,5 cm + dört taraftan 5er mm taşma payı var.

Detaylı bilgi için yukarıdaki iletişim formundan veya reklam@all.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X