Red Bull Kar Havuzu

Red Bull Kar Havuzu
Yayın Tarihi: 16.02.2019 12:39:00

Yılın en havalı havuz etkinliği Red Bull Kar Havuzu, bugün (16 Şubat) saat 13:00’te Erciyes Kayak Merkezi – MagnaApex’te gerçekleştirilecek. Yarışmacıların eğlenceli kıyafetler ve ekipmanlarla önce kayak yapacağı, ardından da rampadan uçacağı organizasyona için tüm hazırlıklar tamamlandı. Renkli görüntülerin yaşanacağı Red Bull Kar Havuzu’na büyük bir katılımın olması bekleniyor.

Organizasyonun bu seneki jüri koltuğunda ünlü moda tasarımcısı Zeynep Tosun, radyo ve televizyon sunucusu Yasemin Şefik, Survivor şampiyonu Ogeday Girişken, sağlıklı Yaşam Koçu Ayşe Tolga gibi isimler oturacak.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve Erciyes A.Ş.’ninkatkılarıyla düzenlenecek etkinlikte 50 metrelik pistte kayarak buz gibi suyla buluşmadan önce en yaratıcı atlayışlarını gerçekleştirecekler isimler arasında Youtube fenomenleri Buğra Akpınar, Alper Rende, Bilge Su Işık bulunuyor.EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X