Raisa Vanessa'nın New York Heyecanı

Tasarımcı ikilisi Raisa ve Vanessa, New York Moda Haftası kapsamında 2020 İlkbahar-Yaz koleksiyonları The Lambada'yı tanıttı.

Raisa Vanessa'nın New York Heyecanı
Yayın Tarihi: 9.09.2019 15:39:00
İki kardeş kurdukları markalarıyla sadece Türkiye'de değil dünyada da adlarından söz ettiriyor. Tasarladıkları haute couture kıyafetlerle Hollywood yıldızlarının üstünde kırmızı halıda yer alan marka Raisa Vanessa, dünyanın en önemli moda haftalarından biri olan New York Moda Haftası'nda yer aldı. Resmi takvimde yer alan marka dün akşam Spring Studios'ta ilk defilelerini düzenledi. Brezilya'nın geleneksel dansından adını alan The Lambada koleksiyonu 75 look 135 parçadan oluşuyordu. Seksenli yılların sonunda adeta bir dans çılgınlığı olan lambada ile disko kültürüne uygun bir koleksiyonla moda dünyasıyla buluşan marka, koleksiyonda özel dokulu kumaşlar, feminen ve seksapeli yüksek kalıplara yer vermiş. Renkli bir koleksiyonun sunulduğu podyumda Gizem Barlak ve Deren Talu'da yer aldı. Victoria Justice ve Brittany Snow'un front-row'da izlediği The Lambada koleksiyonu, 30 Eylül'e kadar New York'ta açılan pop-up store'da satışta olacak.
 


FOTO GALERİ


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X