Özlem Süer Dokunuşu

Türkiye’nin ilk likit ve saşe kolajen ürünlerine sahip Voonka Beauty Serisi’nin yeni ambalajları, ünlü modacı Özlem Süer imzası taşıyor.

Özlem Süer Dokunuşu
Yayın Tarihi: 26.04.2019 16:44:00
Kullanıcıları sağlıklı çözümler sunmayı hedefleyen marka Voonka Beauty, ilhamını doğadan alıyor. Baharın gelmesiyle ambalajlarına da bir yenilik getirmek isteyen marka moda dünyasının romantik ve bohem tasarımcısı Özlem Süer ile işbirliği yaptı. Yeni ambalajların ve Voonka Beauty ailesine katılan yeni iki ürünün tanıtımı için geçtiğimiz gün Özlem Süer House’da lansman gerçekleşti. Özlem Süer bu işbirliği için “Voonka ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliği beni çok heyecanlandırdı. Voonka Beauty ailesi için hazırladığım tasarımımın temelinde Voonka’nın da çıkış noktası olan doğa var. Benim çok içime sinen bir tasarım oldu umarım tüketilerde de aynı hisleri uyandırır yorumunda bulundu.
 


FOTO GALERİ


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X