Oris’ten Bir Kırmızı Rotor Daha

İlk önce 110 ardından 114 ile büyüyen Oris Big Crown ProPilot ailesine yeni bir üye eklendi.

Oris’ten Bir Kırmızı Rotor Daha
Yayın Tarihi: 24.09.2019 16:53:00

100 yılı aşkın bir süredir İsviçre’de saat üreten Oris, F1, dalış, caz, havacılık ve de eğlence dünyasından birçok ismin tutkunu olduğu bir isim. Tamamen mekanik saatlerin tasarımları kadar Oris mekanizmalarının simgesi olan kırmızı rotoru dikkat çekiyor. Oris bu kırmızı rotorla mekanik bir saatten çok bir deneyim sağladığını hatırlatmak istiyor. 

Markanın ana akım saatleri arasında yer alan Oris Big Crown ProPilot ailesi bu ayın başında yeni bir üyeye merhaba dedi. Ailenin maskülen üyesi Oris Big Crown Propilot X Calibre 115, Oris’in DNA’larından beslenerek tarihi saatçiliğin kökenlerine inerek markanın vizyoner kimliğini de ön plana çıkararak tasarlandı. Oris Calibre 115 iskelet kadranı sayesinde içinde yer alan muazzam mekanizmaya göz atma şansına erişiyorsunuz. Göz attığını o minik mekanizma sizi büyülüyor.

44 mm’lik, 1.732 inçlik çok parçalı titanyumdan oluşan kasa safir, her iki taraftan kubbeli, yansıtmayan çift taraflı kaplamaya sahip camla bütünleşiyor.EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X