One Love’a Levi’s® Dokunuşu

Levi’s®’ın festival görünümlerinin büyük bir kısmını oluşturması bir yana markanın kendini, festivallerde konumlandırma çalışmaları da ayrı bir öneme sahip.

One Love’a Levi’s® Dokunuşu
Yayın Tarihi: 10.07.2019 16:39:00

20 Temmuz’da Parkorman ve Volkswagen Arena’da 15.si gerçekleşecek One Love Festival’in sponsorlarından olan Levi’s®, festival katılımcılarına yaratıcı deneyimler sunmaya hazırlanıyor. Parkorman’da konumlanacak Levi’s®Tailor Shop ile festivalcilere Levi’s®etiketli ürünlerinikreatif uygulamalarla ücretsiz kişiselleştirme hizmeti vermenin yanı sıra, rengarenk batik uygulama ve yaratıcı şablonlarıyla boyama alternatifleri de sunacak. Sezonun festival seçkisinin satışa sunulacağı stantta, Levi’s®terzisinin yaka iğneleri, ilgi çekici yamaları ve nakışları tüm gün boyunca coşkuya eşlik ederken festival ruhundan ilham alan atölyeler de denim’e farklı bir boyut getirecek.

Ayrıca geçtiğimiz aylarda sanatçı Murat Palta ile Levi’s®Print Bar için gerçekleşen iş birliğini One Love Festival’deki standına taşıyan Levi’s®, sanatçının özel tasarımlarının basılı olduğu tişörtleri de ayrıca satışa sunacak.



FOTO GALERİ






EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ







Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X