Off-White’ın Ev Aksesuarları

Çağımızın dehalarından Virgil Abloh’un markası Off-White gündemden düşmemeye kararlı.

Off-White’ın Ev Aksesuarları
Yayın Tarihi: 15.08.2019 17:26:00

Sokak giyimin yüksek moda sahnesinde böylesine yükselmesinin en büyük sebeplerinden olan Off-White, çıkardığı parçalarla arzu nesneleri listemizi zorlamayı başarıyor. Bu istikrarlı duruşu ise onu vazgeçilmez sokak giyim markası haline getirdi. 

Marka bu yazın başında tatil destinasyonlarının en önemlilerinden Mikanos’ta bir butik açarak görünürlülüğünü arttırıp, adanın yaz aylarındaki yüksek popülasyonunu kendisine çekmeyi başarmıştı.

Off-White yüksek moda sahnesinin önemli isimleri gibi tüm giyim ve aksesuar koleksiyonunun yanı sıra ev ürünleri de çıkarmaya başlamıştı. IKEA ile gerçekleştirilen işbirliği, markanın müdavimleri tarafından oldukça sıcak karşılanmış ve bu koleksiyonu genişletmeyi gelecek planları arasına eklediğinin sinyallerini vermişti.

Şimdi ise Off-White, sadece Mikanos’ta satışa çıkan bir ev koleksiyonu çıkardı. HOME adındaki koleksiyon BED, BATH ve CERAMICS adında üç kategoride karşımıza geliyor.

HOME, nevresim takımı, çarşaf ve battaniye içeriyor. BATH, logo işlemeli havlu seti ve bornoz ve de CERAMICS kategorisi ise kahvaltı seti, kül tablası, sabunluk, kahve fincanı gibi gündelik hayatımızda sıklıkla kullanacağımız ev aksesuarları içermekte.FOTO GALERİ


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X