NYFW:M’in Tek Elçisi

Moda Haftası maratonuna hazır mısınız?

NYFW:M’in Tek Elçisi
Yayın Tarihi: 6.02.2019 12:50:00

Şu sıralar başlayan New York Erkek Moda Haftası ile moda haftası maratonu olağanca hızıyla başlıyor. 13 Şubat’ta bitecek New york Moda Haftası’nı Londra Moda Haftası takip edecek. 19 Şubat’ta ise Milano Moda Haftası ve 25 Şubat’ta da Paris Moda Haftası ile yoğun program devam edecek. 5 Mart’ta sonlanacak bu yoğun tempoya dair tüm detaylar Instagram hesabımızda defilelerin hemen ardından yayınlanıyor olacak.

Erkek Moda Haftaları’ndan bağımsız olarak başlayan New York Erkek Moda Haftası birkaç gün önce start aldı. Markaların büyük önem verdikleri New York Moda Haftası (NYFW:M) için tüm dikkatlerimiz gerçekleşecek defilelere kaymışken CFDA’den de bir ilk gerçekleşeceğine karşı açıklama geldi.

NYFW:M’nin ilk tek resmi elçisi olarak, Golden Globe adaylığıyla dikkatleri üzerine çeken FX orijinal dizisi The Pose’un başarılı aktörü, Tony ödülünü kazanmış Broadway şovlarının aranan yüzü Billy Porter seçildi. Daha önceki sezonlarda elçilerin sayısı değişebiliyordu. Şimdiye kadar Fabolous, J. Balvin, Colton Haynes, Børns, YJoey Graceffa ve Dale Moss’un elçilik görevini üstlenmişlerdi.EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X